Sky Tercüme Pendik Bürosu

Çağımızın en gerekli ihtiyaçlarından biri haline gelen tercüme gün geçtikçe daha çok talep görüyor. Değişen iş ilişkileri, uluslararası çalışmalar ve yurt dışı seyahat planları artık tercüme hizmetinin gerekliliğini de beraberinde getiriyor. SKY Tercüme bu talepler doğrultusunda kaliteli hizmeti, yeminli ve noter onayla tercüme garantisi ile sizlerle buluşturuyor. Çeviri, tercümanlık ve tercüme
konusunda hizmet veren SKY Tercüme Pendik Ofisi siz değerli İstanbullular için kapılarını aralıyor. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, almak istediğiniz hizmetin kapsamlarını öğrenebilirsiniz. Yapacağınız ön görüşme sonrasında aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidererek ofisimizden huzur içerisinde ayrılmanızı sağlıyoruz. Tüm tercüme işlemlerinde verdiğimiz kalite garantisi ile geleceğe güvenle ve umutla bakmanız artık mümkün. Sorunsuz bir tercüme sürecinin başlaması için bize taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. SKY Tercüme ailesi size ve taleplerinize uygun sonuçlarla yüzünüzü güldüreceğinin sözünü vermektedir.

Telefon 1:0216 390 2910
Telefon 2:+90 544 580 3484
Mail:pendik@skytercume.com
Adres:Doğu Mah. Ortanca Cad. No: 49. D:12 Ozan İşhanı ( Çarşı Cami Karşısı) Pendik – İ, 34890 Pendik İstanbul

Aşağıdaki form aracılığı ile dokumanlarınızı bize iletebilir ve çalışmalarınız bitiş tarihi ve fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Orijinal Dili Seçiniz
Hedef Dili Seçiniz
WhatsApp WhatsApp us