• +90 212 371 47 07
  • +90 216 390 29 10
  • info@skytercume.com
  • skytercume@gmail.com

ŞUBELERİMİZ

Pendik

0216 390 29 10

+90 544 580 34 84

Pendik@skytercume.com

ADRES:
Doğu Mah. Ortanca Cad. No: 49. D:12 Ozan İşhanı ( Çarşı Cami Karşısı) Pendik – İ, 34890 Pendik İstanbul

Tuzla

0216 701 11 01

0544 580 34 86

tuzla@skytercume.com

ADRES:
Cami Mah. İstasyon Cad. No: 48 Büro: 3 ( 12. Noter yanı) Tuzla / İSTANBUL

Ümraniye

0216 364 20 19

+90 544 580 34 85

umraniye@skytercume.com

ADRES:
Alemdağ Cad. Semavi Sk. No.2/1 Aşağı Dudullu / Ümraniye

Deri OSB. Şubesi

0216 394 26 02

+90 544 580 34 87

deriosb@skytercume.com

ADRES:
İDOSB Çarşı Binası C Blok Kat:1 No: 66-A Tuzla – İSTANBUL

Levent

0212 371 47 07

+90 544 580 34 84

levent@skytercume.com

ADRES:
Buyukdere Cad. No 193, Kat: 2, (Regus katı) 34394 4 Istanbul

Taksim

0212 924 71 59

+90 544 580 34 84

taksim@skytercume.com

ADRES:
Kocatepe Mah. Lamartin Cad. No:5 Ofis Lamartine Binası Kat: 5,6 Ofis ( Regus katı), 34437 Taksim/Beyoğlu

Beylikdüzü

0212 709 97 43

+90544 580 3484

beylikduzu@skytercume.com

ADRES:
Yakuplu Hürriyet Blv. Bağlantı Yolu Geçit Sk. No:17/6 34524 Beylikdüzü/İstanbul-Türkiye

Bursa

+90 0224 999 63 04

+90 544 580 34 84

bursa@skytercume.com

ADRES:
Corner Plus Is Merkezi, Fethiye Mah. Sanayi Cad. No: 263, Kat: 3, Nilufer

Antalya

0242 244 70 66

0546 464 79 09

antalya@skytercume.com

ADRES:
Tahilpazarı Mah. Sarampol Cad. Ömer Melli İş Merkezi No:82/37 Muratpaşa / Antalya

SkyTercüme WhatsApp Hattı

Zamanında ve Kaliteli Tercüme

Dokümanınızı Yeminli ve Profesyonel tercümanlar tarafından tercüme ettirin.

Orijinal Dili Seçiniz
Çeviri Yapılacak Dili Seçiniz
Çeviri yapılmasını istediğiniz dökümanı yükleyebilirsiniz. (jpg, pdf, xls, xlsx, doc, docx)