SKY Tercüme, Tercüme, Çeviri, Tercüman
Sky Tercüme

Sky Tercüme

SKY Tercüme ve Danışmanlık

SKY Tercüme, İstanbul’da yerleşik, alanında profesyonel olan bir kadronun sürüklediği bir şirkettir. Kuruluş amacı; en başta kurumsal müşterilerinin memnuniyetine dayalı çözüm ortaklıkları geliştirmek ve bu ortaklıklar neticesinde yapılan faaliyetlerle ortaklarına ve kendisine ticari kazançlar sağlamaktır.

Müşterimize hizmet verirken SKY Tercüme personeli olarak kendimizi, müşterimizin bir çalışanı gibi görürüz. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde hizmet vermekle birlikte,  Türk kültürünün özünde varolan kalite ve iş etiği çerçevesinde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz:

İşletmelerin kurumsal kalitelerini geliştirmeleri yolunda karşılaştıkları her türlü sorunlarına çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri, ticari endişeyi ön planda tutmayan, güvenilir bir kuruluş dendiğinde akla gelen ilk danışmanlık firması olmak.

Misyonumuz:

Kurumsal çözümler sunulmasında; üst düzey teknoloji, birikim ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak yaratıcı ve profesyonel kadrolarla kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetleri ticari bir ilişki mantığı içerisinde değil, karşılıksız dostane bir anlayış çerçevesinde sunmak.

Sky Tercüme ve Danışmanlık Bürosu, İngilizce Çeviri, Almanca Çeviri hizmetlerinin yanında Danışmanlık ve İş Yönetimi hizmetlerini de sunmaktadır.